צילומי הריון - צילומי ניו בורן - צילומי משפחה - צילומי תדמית - צילומי מוצרים
אילנקה

אודות

קצת עליי 🙂

צלמת סטודיו צילומי הריון צילומי ניו בורן

🙂 נעים להכיר
סטודיו אילנקה - צלמת מקצועית

מתמחה בצילומי ניו בורן בסטודיו בנס ציונה צילומי משפחה בסטודיו בטבע ובבית צילומי גיל שנה בסטודיו ובטבע צילומי תדמית לעסקים וצילומי מוצרים​

צלמת סטודיו צילומי הריון צילומי ניו בורן

אני אילנה, אישתו של אנדריי, אמא למיקה, עמית וגאיה, יוצרת, מתכנתת (ואפילו טובה בזה), צלמת, אוהבת דברים יפים. יש לי סטודיו יפייפה ועשיר באביזרים ייחודיים. אני עוסקת ביצירת מזכרת מתחילת החיים ,צילומי הריון, צילומי ניו בורן אומנותיים וצילומי משפחה.

הסדר משתנה כתלות ביום השבוע. מה מתכנתת? כן, בעשור האחרון עבדתי כמתכנתת אבל מאז ומתמיד עסקתי באומנות ויצירה. ציור, תפירה, סריגה, תכשיטנות, עשיתי את כולם. מאז שהפכתי לאמא מצאתי את עצמי מתעסקת המון בצילום. בהתחלה עוד תחביב, רודפת אחרי ילדי שלי ומנסה לתפוס רגעים קטנים ומשפחתיים. מתעדת אותם גדלים ומתפתחים, משחקים, רבים, בוכים וצוחקים. לאט, לאט, אפשרתי לצילום להפוך לאהבה. 

לקחתי קורס צילום שהוביל לסדנאות, קורסים והתנסויות עד שהגעתי למקום שבו אני גאה ביצירה שלי ורוצה לחלוק אותה אתכם. אני רוצה לתעד את הרגעים הקטנים-גדולים שלכם, להיות נוכחת ברגע מסוים בזמן ולהנציח אותו עבורכם כדי שתוכלו תמיד לחזור אחורה לאותו רגע, להתענג על הזיכרון ולחוש שוב את אותם רגשות. 

אני מצלמת באור טבעי בטבע ובסטודיו הביתי שלי, צילומים נקיים ומינימליסטיים שנותנים מקום לכם. 

אשמח להיות שם עבורכם מההתחלה.

קוראים לי אילנה ולסטודיו שלי קראתי אילנקה בחיבה 🙂 אני מצלמת הריון, ניו בורן משפחה ועסקים.

אני רואה בעסק שלי שליחות של ממש.

בצילומי הריון בטבע או בסטודיו, ברגעים הראשונים שלכם כמשפחה, בצילומי ניו בורן בביתך ובסטודיו העשיר שלי ,ברגעים הראשונים שלכן כאמהות ולאורך כל השנים אחר כך, בצילומי משפחה.

אשמח שתעקבו אחריי ( בקטע טוב), כרטיס ביקור דיגיטאלי עם פורטפולי נוסף בתחום הלוק בוק והמוצרים, בפייסבוק ובאינסטגרם.

משתדלת גם לליצור תוכן מעניין עבורכם ביוטיוב 🙂 

וקצת השראה בפינטרסט – תמיד כדאי 🙂

 

זכרונות כואבים ועצובים אין צורך להזכיר לנו. הסטרס שהגוף שלנו חווה, מותיר צלקות של ממש. לעומתם, זכרונות של רגעי אושר יומיומיים מצריכים מזכרת. איזה ריח במטבח שמזכיר לנו בישול של אימא, מנגינה שמזכירה לנו שיר שסבתא זימזמה או סבא רקד איתנו בבת מצווה. חיבוק של נכד שמזכיר איך הבן היה מחבק. עמית שלי מתרפק עליי בחיבוקים, כל הלב יוצא ממנו בחיבוק, וברגעים כאלה אני נזרקת אחרוה ליום הולדת 10 שלי כשאחי הקטן התרפק בחיבוק על אמא שלי. הוא ממש נצמד אליה ועצם עיניו. הזיכרון הזה צף בי כי הוא מוחשי. יש לי ממש תמונה כזו באלבום שאבי צילם ופיתח.

הזכרונות הטובים צריכים מזכרת מוחשית. זה מה שאני עושה. אני יוצרת מזכרת מוחשית מרגעים יפים.

מגיעות אליי משפחות לתעד שמחה. בלבוש יפה ובמצב רוח טוב. מפנים לזה זמן בלוז, בלי שיחות עבודה, בלי טלפונים. צוחקים ביחד, מתחבקים ומחייכים.

היום הטלפונים מצלמים באיכות מדהימה, ויש כלים שגם עורכים את התמונות כבר בטלפון. אך לצלם כדרך אגב ולייצר מאות תמונות בחודש מבלי להביט בהן אפילו רגע נוסף, זה לא המזכרת שאליה התייחסתי.

מגיעות אליי נשים יפייפיות בהריון ומרגישות לעיתים כבדות ולא יפות. גם אני הרגשתי מרבית ההריון כליוויתן מחוץ למים. אך כצלמת מקצועית אני יודעת להעמיד אותן בזווית מחמיאה, באור יפה, בלבוש הנכון, לומר את המילה הנכונה כדי להוציא חיוך אמיתי ורגש. אני גם יודעת לשכנע את הבן זוג הביישן להצטרף לתמונות ויוצרת עבורם זכרונות של מבטי אהבה, רגע לפני שהילדים נכנסו לתמונה.

בצילומי ניו בורן אני לא רק מצלמת את התינוק בימיו הראשונים בעולם. אני נותנת להורים כמה שעות של מנוחה. מגיעים אליי תינוקות בני 5 ימים ועד גיל חודש. אני מחליפה להם חיתולים, מרגיעה ומאכילה מבקבוק. האמא שותה אצלי את הקפה החם הראשון והאבא בדרך כלל חורפ על הספה 🙂

הם זוכים להביט ביצירה שלהם מהצד, להתאהב, להעריץ וגם להרגע. בסט המשפחתי אני מדגישה כמה התינוק קטן ביחס לידיים של אבא. כמה הוא מושלם. מתעדת את הריסים, השפתיים, האצבעות של הידיים והרגליים. כל התווים שאנחנו סוקרים בילדים שלנו כדי שגם נזכור בדיוק איך הם נולדו. אני מייבאת מוצרים מחו״ל, אביזרים וביגוד, כדי שהתמונות יהיו לא כמו של כולם.

אמא שמגיעה אליי לצילומי ניו בורן, עושה זאת כי היא רוצה את הכי טוב לתינוק שלה, שידע שהיה אהוב מהרגע שנולד.

לתמונות בבית יש הרבה השפעה על בני הבי ובייחוד על הילדים. ילדים שגדלים לצד תמונות שלהם, מרגישים שייכות. יש תחושה של עוצמה מאוד גדולה בלראות איך חיבקו אותך כשהיית עולל בן ימים ספורים. אתה אהוב ללא תנאי.

את ההעצמה הזו אנו חייבים גם לעצמינו. כבעלי עסקים במיוחד. כל בעל עסק מגדל בייבי עסק. עד מתי נחביא את עצמנו מאחורי הלוגו?

בצילומי תדמית מקצועיים, אנחנו מפנים זמן לעצמנו כבעל עסק. אנחנו בוחרים את הפרסונה שאנחנו רוצים להקרין לעולם.

הסטודיו שלי בנס ציונה, מאפשר צילום על מגוון רקעים ובתאורה הנכונה בזוית הנכונה אפשר ליצור הכל. בעל עסק שמשקיע בעצמו, מקרין שהוא משקיע בעסק שלו.

כל בעל.ת עסק חייב.ת תמונות תדמית טובות וזאת עובדה. הלקוחות שלנו מחפשים בעלי מקצוע ברשת ורוצים לראות עם מי הם מדברים/מתכתבים ו/או צפויים להיפגש. כך שחשוב לא פחות מכמה התמונה מחמיאה גם כמה היא עדכנית וטובה. אני בונה איתכם לוח השראה, לראות איך הם רוצים להציג את עצמם לעולם. אני מייעצת בבחירת הלבוש, בצבעוניות ובהכנה לצילומים. 

ביום הצילומים אני עוזרת לכם להשתחרר מול המצלמה, מכוונת אתכם לתנוחות מחמיאות ומשתפת אתכם בתוצאה במצלמה עד דיוק.

אני מלמדת צלמות בתחילת דרכן, עריכת תמונות וצילום מקצועי ומתנדבת במרכז הרפואי שמיר ( ביה״ח אסף הרופא) בפרוייקט ״קליק ראשון״.